Nutiseadmete teema kokkuvõte

Nutiseadmete teema oli sellisel kujul siin kursusel esimest korda. Selles teemas tuli välja kõige rohkem selliseid rakendusi, millest ma varem kuulnudki polnud. Teen väikese kokkuvõtte teie postitustest.

Kõige enam postitusi oli 1:1 klassiruumi rakenduste kohta, nagu Kahoot!, Socrative jne. Nendest tooksin ma esile Gätlini postituse, kes võrdles oma õppetöös kasutamise kogemuse põhjal Socrative, Plickers ja Kahoot! rakendusi. Socrative võimalustest andsid ekraanipiltidega hea ülevaate Anneli T. ja Airit, Kahoot! võimalustest Kati ning Plickers võimalustest Dagne. Angela kirjutas oma postituse Nearpod kohta. Uueks Kahoot! sarnaseks rakenduseks on Quizizz, mida tutvustasid Kaidi ja Erik. Minu jaoks olid uued ka Pirje poolt tutvustatud Spiral ning Airiti poolt tutvustatud Formative. Airit pidas Formative keskkonda ühe parimaks õppematerjalide tegemise vahendiks, nii et soovitan sellega tutvuda.

Nutiseadmetele sisu loomist võimaldavatest rakendustest olid uued minu jaoks Dagne poolt tutvustatud Blendspace ning Signe poolt katsetatud Atavist. Eno tutvustas oma postituses lihtsat Android rakenduste tegemise keskkonda App Inventor ning tõi välja ühe praktilise rakenduse idee (arvutikasutusjärjekorra loosimine).

On ka selliseid rakendusi, mis võimaldavad luua õppematerjale otse nutiseadmetel. Anneli M. mainis lühidalt Book Creator rakendust ning võrdles omavahel Educreations ja ShowMe rakendusi.

Lõpetuseks tooksin ma välja kaks hindamisega seotud rakendust Maia postitusest — ClassDojo ja Teacher’s Assistant — ning Anneli T. poolt tutvustatud õuesõppe rakenduse LoQuiz.

Tänan kõiki huvitavate postituste eest!

Rubriigid: Kokkuvõtted. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s