Kirjanduse analüüside hindamine

Järgnev postitus puudutab eelkõige neid, kes kirjanduse analüüsi teevad: Angela, Anneli T., Dagne, Kerttu, Maia ja Tiina. Praeguse seisuga on Dropbox kausta jõudnud Anneli kirjanduse analüüs ning Tiina lubas oma analüüsi täna õhtuks valmis saada.

Tunnis leppisime me kokku kirjanduse analüüsidele järgmised hindajad (Maia oli puudu, tema ma lisasin ise vabaks jäänud teemale):

  • Creative Commons litsentside kasutamine õppematerjalide juures (Kerttu) — Maia
  • Digitaalsed muuseumid (Maia) — Anneli T.
  • Digitaalne õppevara inglise keele õpetamisel võõrkeelena (Anneli T.) — Dagne
  • Digipädevuste hindamine arvutipõhise testimisega (Angela) — Kerttu
  • Video kasutamine e-kursustel (Dagne) — Tiina
  • e-õpikute eelised ja puudused võrreldes tavaõpikutega (Tiina) — Angela

Lisaks selle olid paar kursuslast veel huvitatud teiste kirjanduse analüüside lugemisest ja tagasiside andmisest. Kes on veel Dropbox kausta ligipääsust huvitatud, palun saatke mulle (hans.poldoja@tlu.ee) oma Dropbox kasutajatunnus (e-mail).

Kirjanduse analüüsi hindamiseks olen ma koostanud järgmise hindamismudeli:

hindamismudel_kirjanduse_analyysid

Oma hinnangu mugavamaks vormistamiseks saate tõmmata sama hindamisvormi Wordi dokumendina: hinnang_kirjanduse_analyysile.doc

Palun märgistage kõigepealt esimesel leheküljel olevas tabelis taustavärviga see valik, mis teile iga hindamiskriteeriumi puhul hinnatava töö juures kõige sobivam tundub. Seejärel lisage teisele lehele täpsustavad kommentaarid ja soovitused kirjanduse analüüsi parandamiseks. Palun võtke täpsustavate kommentaaride ja soovituste osa tõsiselt, see on autorile oma teksti paremaks muutmiseks tunduvalt olulisem kui hindamismudelis tehtud valikud. Samuti võite lisaks hindamismudelile lisada kommentaare otse hinnatud kirjanduse analüüsi dokumenti (tehke selleks omale koopia).

Palun pange hinnangud hinnatava nimega Dropbox kausta hiljemalt pühapäevaks 1. maiks. Siis jääb autoritel vajadusel veel aega kirjanduse analüüsi parandamiseks.

Tänaseks laekunud kirjanduse analüüsid saavad minupoolse tagasiside täna-homme. Ülejäänutega jõuan tegeleda peale 2. maid.

Lisan veel lõpetuseks meeldetuletuse, et kirjanduse analüüside puhul kasutan ma plagiaadituvastust (http://www.teadusfilosoofia.ee/google/). Kahjuks on varasematel aastatel esitatud paar tööd, mis sisaldasid mujalt kopeeritud lauseid. Sellised tööd olen ma tagasi lükanud ilma uuesti esitamise õiguseta.

Advertisements
Rubriigid: Kursus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

One Response to Kirjanduse analüüside hindamine

  1. Hans Põldoja ütles:

    Saatsin põhjaliku tagasiside praeguseks esitatud kirjanduse analüüsidele (Anneli). Ülejäänud kirjanduse analüüsid, mille esitamine hilines, saavad minupoolse tagasiside pärast 2. maid.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s